AktualitetBotaFlashShëndetiTe FunditTe Gjitha

Koronavirusi prek Vatikanin, rezulton pozitiv me Covid-19 një prej…

Mediat italiane raportojnë se koronavirusi ka alarmuar sërish Vatikanin.

Bëhet me dije se një bashkëpunëtor i Papa Françeskut ka rezultuar pozitiv me Covi-19 pas testit të bërë.

Ai është shtruar në spital  me gjendje jo të rënduar, por ka shtuar edhe njëherë panikun në selinë e Shenjtë.

Ndërkohë, Vatikani ashtu si gjthë Italia ka marrë masa të ashpra kundër përhapjes së virusit të ri, duke mbyllur gjithçka.

Fjalët Kyce

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *