Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Koronavirusi mbërrin në Kurbin: Konfirmohen 3 raste të reja, 24-vjeçari nga Laçi dërgohet te “Shefqet Ndroqi”

Kurbini ka hyrë me dy rastet e para në harten e rretheve që janë prekur nga koronavirusi ndërsa burime për Faxweb.al pranë Spitalit të Lezhës bëjnë medije se në këtë Qark janë konstatuar së fundmi 3 raste të rje.

Mësohet se pas 10 ditësh qetësie përveç Lezhës dhe Mirditës, hartës së Qarkut  i shtohet edhe qyteti i Laçit me dy të infektuar, njëri nga të cilët 24 vjeça.

Tashmë në Qarkun e Lezhës numri i të infektuareve kap shifrën e 20 personave, ku 15 janë nga Lezha, 3 nga Mirdita dhe 2 nga Laçi.

Burmie bëjnë me dije se 24 vjeçi nga Laçi, një nga të infektuarit tashmë është shtruar në Spitalin “Shefqet Ndroqi”  COVID-2.

Të infektuarit nuk kanë lidhjë me të infektuarit e mëparshëm ndërsa ende është i panjohur kanali i infektimit të tyre.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.