Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Tenton që t’i rrëmbejë nga dora fëmijën 4 vjeç nënës në Korçë, vihet në pra nga autori

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë, ku një person ka tentuar që t’i rrëmbejë fëmijën nënës nga duart.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në lagjen nr.17 dhe personi i dyshuar është arre stuar nga policia. Fëmija ka qenë pranë nënës në momentin që një person është afruar për ta rrëm byer, por disa metra nga vendi i ngjarjes është kapur nga banorë të lagjes të cilët më pas kanë njoftuar po licinë.

Burime për Fax News, bëjnë me dije se është rrëmbyer një person i se*sit femër rreth 6 vjeç. Autori mësohet se është një 18 vjeçar dhe ka rënë në pra ngat e policisë. Burime zyrtare bëjnë me dije se autori vuan nga çrregullimi mendor. Fëmija është dorëzuar pranë familjes.

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *