AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Kopjo e mamasë së saj, Vera Grabocka si rrallë herë publikon foto të vajzës

Prej vitesh vajza e vetme e regjisores së njohur Vera Grabocka, Linda jeton në Amerikë.

Grabocka rrallëherë publikon foto të së bijës së saj madje së fundmi Linda kishte dhe ditëlindjen dhe nuk publikoi asnjë foto të saj.

Por ditën e djeshme si rrallëherë Grabocka publikoi një foto të së bijës ku ajo duket dhe më e bukur se më përpara.

Vera nuk e tregoi arsyen pse postoi këtë foto të Lindës për momentin mbetet mister por ndoshta nuk kishte ndonjë arsye të fshehur, dhe fotoja ishte thjesht tepër e bukur dhe e meritonte te ndahej me të gjithë.

 

View this post on Instagram

 

Linda Flloko ❤️

A post shared by Vera Grabocka (@veragrabocka) on

Fjalët Kyce

BILD publikoi një shkrim ku aludohej se PD ka lobuar me qindra mijë dollarë kundër integrimit të Shqipërisë dhe pa mbushur 24 orë e fshiu nga serverët e saj:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *