Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashKryesoreSportTe FunditTe Gjitha

Komisioni i Apelit të UEFA-s lë në fuqi dënimin prej 10 vitesh për Skënderbeun, e vetmja shpresë CAS-i

Komisioni i Apelit të UEFA-s ka lënë në fuqi vendimin e dhënë nga Komisioni i Etikës dhe Disiplinës të UEFA-s, ku Skëndebreu mbetet i përjashtuar me 10 vite dhe duhet të paguajë 1 milionë euro gjobë për shkak të dyshimeve për manipulim rezultatesh.

Ekipi i Skënderbeut vazhdimisht ka pretenduar se është i pafajshëm, duke thënë se janë të sigurtë në pafajësinë e plotë. Skënderbeu tani i duhet të shpresojë tek CAS-i

(B.H/Faxweb)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.