AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Kombëtares ja mbylli derën e shërbimit VIP në Rinas, ndërsa studentëve jo, sepse i duheshin për aktrim”

Kryetari i grupit Parlamentar në LSI Petrit Vasili me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se kryeministri Rama ja mbylli derën e shërbimit VIP në Rinas Kombëtares dhe studentëve jo.

Sipas tij këto studentët i duheshin se po aktronte me gomarllëkun dhe mashtrimin e radhës.

Postimi i plotë

Kryeministri ordiner Kombetares ja mbylli Vipin ne Rinas, ndersa studenteve te Air Albania jo.

Para nje jave ky ordineri, qe kemi Kryeminister ja mbylli deren e sherbimit VIP ne Rinas Kombetares se Futbollit se medemek ishin shume vete ata te Kombetares dhe nuk i perballonin dot.
Sot po ky i paturp del si Shvejk,po nga sherbimi VIP ne Rinas bashke me studentet qe do percillte me Fake Air Albania,qe ishin nja tre here me shume se Kombetarja.
Po keta studentet sot i duheshin se po aktronte gomarllekun dhe mashtrimin e radhes ndersa Kombetarja nuk i duhej më.
Cfare ordineri…..

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.