Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Kokë më kokë me ambasadorin Lu, çfarë thotë Xhaçka pas takimit (FOTOT)

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka, ditën e sotme është takuar me ambasadorin amerikan Donald Lu, si edhe me të tjerë përfaqësues të aleatëve strategjikë të Shqipërisë.

“Sot pata kënaqësinë të takohem me përfaqësuesit e lartë të aleatëve tanë strategjikë, Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Me ambasadorin Donald Lu, biseduam mbi bashkëpunimin e mëtejshëm mes dy vendeve në funksion të forcimit të partneritetit dhe sigurisë në vend.”, thotë ministrja Xhacka pas takimit. (D.D/Shuplaka)

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”2826″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *