Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Koha që mediat shqiptare të marrin një vendim”, Kreshnik Spahiu del me thirrjen e fuqishme: Ti mbyllet ekrani…

Ish kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ne një reagim në rrjetet sociale u ka bërë një thirrje mediave që këto ditë tu mbyllin ekranin çdo lloj partie apo politikani.

 “Koha që mediat shqiptare të marrin një vendim historik kombëtar: 🇦🇱
“Ti mbyllet ekrani çdo partie dhe politikani”
Bota në prag të një lufte për mbijetesë. Njerzimi rrezikohet nga vdekja, varfëria, uria dhe anarkia.
Idiotët dhe llumi i kombit merren me Bashën-Metën-Ramën-Berishën
.”-shkruan Spahiu.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *