Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe Gjitha

Klipi i parë në Amerikë, më seksi se kurrë, Anxhelina befason me lëvizjet (VIDEO)

Anxhelina Hadërgjonaj, vajza e këngëtares së njohur Arbërie Hadërgjonaj ka befasuar me paraqitjen e saj të fundit në videon e publikuar nga  October London.

Anxhelina është përzgjedhur nga këngëtari të jetë personazhi kryesorë në klipin e këngës së re që ai ka publikuar, e titulluar “Kisses Down Below”.

Me një paraqitje sensuale dhe shumë seksi ajo ka nxjerr edhe më tepër  në pah linjat e saj perfekte trupore.

Shijoni këngën por mbi të gjitha pamjet:

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *