Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe FunditTe Gjitha

Klipi i Era Istrefit kalon milionëshin e parë në YouTube, këngëtarja ndihet e lumtur

Bashkëpunimi i shumëpritur i Era Istrefit me French Montanan u lançua dy ditë më parë dhe kënga është pritur shumë mirë nga fansat e dy këngëtarëve.

“No I Love Yous” titullohet kënga e re, e publikuar vetëm pak ditë më parë e cila po korrur një sukses të madh. 

Tashmë videoklipi është parë më shumë se një milion herë në youtube. Shqiptarja që po ndërton famë botërore është shprehur e kënaqur me këtë arritje dhe ndihet e lumtur.  “E lumtur, një milion ‘No I Love Yous’, faleminderit”, ka shkruar Era në postimin e sa. (J.V/Shuplaka)

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *