Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të parë

Kledi Bahiti dhe partnerja e tij, gazetarja Pejana Elezi, janë bërë prindër për herë të parë.

Ka qenë vetë Kledi që e ka ndarë lajmin e bukur me ndjekësit e tij në Instagram, ku ka postuar një foto të dorës së djalit dhe shkruan bashkangjitur: “Melodia më e bukur e jetës”.

Kompozitori i njohur e kishte zbuluar në një intervistë të para pak kohësh gjininë e bebit, ndërkohë që mezi presim të zbulojmë emrin që kanë vendosur për djalin.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *