Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

‘Mos e prek’, Klea Hutës i ngrihen nervat kur bëhet fjalë për të voglin e saj

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Klea Huta, u bë nënë për herë të parë në muajin qershor të këtij viti me ardhjen në jetë të Kridit. Klea ndan shpeshherë foto me vogëlushin dhe eksperiencat si nënë e re.

Së fundmi moderatorja ka ndarë një foto ku tregon përgjigjen që i jep të gjithë personave që duan ta përkëdhelin Kridin.

“Kur është koha e duhur për ta prekur bebin e një të huaji? Thjesht mos e prek fëmijën e dikujt pa pyetur më parë!”, shkruhet në postimin e Kleas.

Si një nënë e re, moderatorja nuk ka aspak dëshirë që bebi i saj të ketë kontakt me persona të tjerë prandaj më parë duhet pyetur nëna nëse mund ta prekni apo jo fëmijën e saj.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *