Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Kjo është sëmundje”, Diana Ziu sulmon sërish Grabockën: Ç’thuhet korridoreve për fitoren e Elvana Gjatës

Kompozitorja e njohur, Diana Ziu, në rrjetet sociale ka sulmuar regjisoren Vera Grabocka, pasi kënga e saj nuk u përzgjodh në Festivalin e Këngës, në RTSH.

Në një shkrim të gjatë Ziu, deklaroi se këngët pjesmarrëse që janë përzgjedhur në festival, i kanë bërë tre persona dhe gjithçka e ka vendosur Vera, ndërsa Zhani Ciko ka heshtur.

E pyetur në një intervistë në lidhje me zërat se festivalin do ta fitojë Elvana Gjata, Ziu deklaroi se kështu përflitet nëpër korridore.

“Në të gjithë korridoret thuhet se do ta fitojë Arilena, Elvana. Kjo është sëmundje. Unë nuk kam gjë me Elvanën, se ajo është shumë e mirë, e ngrohtë. Le ta fitojë edhe Arilena. Unë e kam me mënyrë si Vera Grabocka i përmbledh këta njerëz në mënyrën e gabuar.”- u shpreh Ziu.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *