Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Kjo është pyetja +18 që largoi Rashel Kolanecin nga “Xing me Ermalin”

Modelja Rashel Kolaneci u largua nga emisioni “Xing me Ermalin” dhe vendin e saj e zuri Kejvina Kthella.

Mbrëmë Rsheli u rikthye sëriosh në të njëjtin emision mirëpo këtë rradhë erdhi si e ftuar.

Dhe për herë të parë ka sqaruar të vërtetën e largimit të saj si velinë.

““Tani do them të vërtetën, ta marrin vesh të gjithë njëherë e mirë. Ika se Ermali më bëri atë pyetjen dhe nuk vendosi shenjën +18.

Atë pyetjen: A e bën çiçin në dush?”- u shpreh modelja.

“Pse është +18 kjo?”- pyeti Ermali.

“Pse s’e ke marr vesh ti,”- ja ktheu modelja dhe filluan të qeshnin.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close