Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Kishte hipur për të rregulluar bolierin e ujit, bie nga pallati 65-vjeçari. Në gjendje të rëndë në spital

Një 65-vjeçar është rrëzuar nga tarraca e një pallati ndërsa mësohet se është dërguar në gjendje të rëndë në spital.

Ai ishte ngjitur për të rregulluar bolierin e ujit ndërkohë që ende nuk janë të qarta shkaqet e këtij incidenti.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pavarësia” të qytetit të Vlorës dhe ende nuk dihet emri i 65-vjeçarit.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close