Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Kishte abuzuar me foshnje gjashtë muajsh dhe fëmijë, gjendet i vdekur në burg pedofili

Një pedofil që ishte dënuar me 17 vite burg pasi kishte abuzuar foshnja gjashtë muajsh dhe fëmijë të vegjël, është gjetur i vdekur në burg.

Xhared Peri u gjet i vdekur më 3 nëntor teksa kryente dënimin në burgun Brixhend të Uellsit.

Ai kishte pranuar fajin për disa dhunime, djemsh dhe vajzash, disa më pak se gjashtë muaj, dhe më pas ishte përpjekur të kryente vetëvrasje.

Abuzimet u mësuan nga policia kur Peri shkoi vetë në polici dhe tregoi se çfarë kishte bërë.

Ai rrëfeu se ishte rritur në një mjedis të ashpër fetar. Kishte nisur të shihte pornografi që në moshë të re dhe më pas kishte krijuar varësi.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *