Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashMotiTe FunditTe Gjitha

Kishit bërë plane për fundjavë, moti nuk është në favorin tuaj: Dita nis me …

Sipas MeteoAlb: Mbetemi në ndikimin e masave ajrore të paqëndrueshme, të cilat do të kushtëzojnë kushtet e motit në Shqipëri.

Për pasojë dita nis me vranësira dhe reshje shiu e dëbore në të gjithë vendin. Këto kushte të motit vijojnë gjatë gjithë ditës, ku herë pas here do të kemi intervale me kthjellime.

Temperaturat e ajrit rriten sërisht në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -1 deri 14°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi Verilindor ndërsa në det krijohet dallgëzim 4 ballë

Kosova

Dita e shtunë paraqitet me vranësira të dendura dhe intervale të shkurtra me kthjellime. Herë pas here do kemi dhe reshje shiu e dëbore. Këto kushte atmosferike mbeten deri pasdite kur moti përmirësohet përkohësisht.

Maqedonia e Veriut

Paraditja mbetet me vranësira të shpeshta, të cilat herë pas herë pësojnë zhvillim duke sjellë reshje të pakta dëbore. Pas mesditës pritet përmirësim i përkohshëm ikushteve të motit. Por reshjet ri-kthehen sërisht gjatë natës.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.