Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FotoTe Gjitha

Kirurgu në Bilisht i qep kokën pacientit duke tymosur cigare

Pirja e duhanit në ambientet spitalore është e ndaluar, por këtë radhë ai që i thyen rregullat është një kirurg.

Në emisionin “Stop” në “TV Klan”, sot është publikuar një foto e cila tregon një kirurg të njohur në Bilisht që pi cigare teksa i qep plagët në kokë një fëmijë.

Mësohet se fëmija në këtë foto ishte rrëzuar nga ngricat dhe ishte vrarë.

Për këtë arsye, familja e tij iu drejtua mjekut Festim K. i cili kreu qepjen. Por pavarësisht pnës së kryer mirë, veprimi I mjekut me cigaren i la pa fjalë. (D.D/Shuplaka)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *