Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

U fol për një operacion në zemër, ja detaji i rëndësishëm në krahun e diktatorit ( FOTO)

Prej ditësh mediat botërore aluduan rreth një operacioni që mund të ketë bërë diktatori i Koresë së Veriut Kim Jong Un.

Sipas burimeve ende të pa konfirmuara nga vendi hermetik thuhet se ndërhyrja ka qenë në zemër

Në shfaqjen e fundit, pas 20 ditësh që ishte zhdukuar, diktatori i Koresë së Veriut shihet se ka shenja shpimi me gjilpërë në kyçin e dorës.

Sipas The Sun, kjo fakton se ai ka patur probleme shëndetësore dhe i është nënshtruar operacionit në zemër.

 

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *