Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Tha që nuk ka pasur të dashur të famshëm, Instagrami “tradhton” moderatoren shqiptare. Shijon pushimet pranë këngëtarit (FOTO)

Prej kohësh në media është përfolur për një lidhje dashurie mes këngëtarit Butrint Imeri dhe moderatores Kiara Tito.Ata janë fotografuar shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, mirëpo asnjëherë nuk e pranuan se kishin një romancë bashkë.

Madje, Kiara e përforcoi faktin që s’ka pasur kurrë diçka me Butrintin teksa i përgjigjej pyetjeve të ndjekësve në InstaStory. “Ke qenë ndonjëherë e lidhur me ndonjë të famshëm?”- ishte pyetja e një ndjekësi, të cilit Kiara iu përgjigj thjesht me “Jo”.

Mirëpo, postimet e tyre të fundit në rrjete sociale na i ngritën sërish disa pikëpyetje. Kiara dhe Butrini ndodhen në Dhërmi, madje fiks në të njëjtin vend.

Në të njëjtën kohë me njëri-tjetrin, Kiara ndau një foto të plazhit ku dalloheshin çarçafët e bardhë të çadrës që lëkundeshin nga era dhe më pas të njëjtën pamje publikoi edhe këngëtari.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.