Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Kërkon të tërheqë këngën”, reperi i njohur akuzon rëndë Noizyn, ja postimi që u fshi menjëherë

Me një postim në Instastory, Seven Saraqi ka akuzuar sot Noizyn se ka kërkuar të heqë nga Youtube projektin e tyre “Si me kon zezake” të publikuar në vitin 2015.

Seven shkruan se Noizy i ka bërë bllok dhe se sipas tij Noizy i ka kërkuar të jetë pjesë e këngës pasi e dinte që do bëhej hit.

“Noizy kërkon të tërheq këngën “Si me kon zezake” para 4 vitesh. Nuk mundem ta bëj tag se më ka bërë block. Tek kënga “Si me kon zezake” shumë mirë e dimë që vet ti ke dashur të hysh në këngë kur e kemi punuar në studio me Boom-in. E ke ditur që është hit për atë arsye ke hyrë si mysafir. Me të vërtetë dua të di pse je i nevrikosur?  Është dashuri, është thjesht muzikë, mos u drejto nga ndjenjat Kiki, lol”, shkruan Seven i cili e ka fshirë më pas postimin.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *