Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Kërcënohet publikisht ish-banorja e Big Brother: Mortja që s’të ha (FOTO)

Edhe pse u bënë ca kohë që edicioni i fundit i Big Brother ka përfunduar, disa personazhe vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Një prej tyre është edhe Fjorentina Halili e cila u komentua shumë edhe për lidhjen e saj me Olsi Klosin.

Kohët e fundit Fjorentina është kërcënuar publikisht nga një person me adresë fallco.

Lajmin e bën të ditur vetë ish-banorja më anë të një postimi në rrjetet sociale.

“Edhe me adresë fallco dole që je dhe trim, aa dheri që s’të ha ooo mortje. Mirë që kërkon falje po vazhdon akoma dhe kërcënon dhe ofendon. Vazhdo shoku se do të ta shkatërroj figurën e burrit që je,”- shkruan Fjorentina.

(F.M/Faxweb)

dgfr_w.PNG

drgw4.PNG

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.