Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Këngëtarja shqiptare ndan lajmin e hidhur: Ka ndërruar jetë më i dashuri ynë, babai

Big Mama ka humbur babain e saj, Adi Kasami dhe lajmin e hidhur këngëtarja e njohur e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Këngëtarja rrëfen me dhimbje se babai i saj u nda nga jeta pasi vuante nga një sëmundje e rëndë prej kohësh. Big Mama shkruan se nesër do t’i japë lamtumirën e fundit të atit ndërsa ju bënë thirrje të afërmve të marrin pjesë në ceremoninë e varrimit të dielën.

“Sot në mëngjes pas një sëmundje ka ndërruar jetë më i dashuri ynë babai Adi Kasami, njoftojmë familjarët miqt të tjerë se varrimi i të ndjerit bëhet nesër datë 10.11.2019 në namazin e drekës, funerali niset nga shtëpia e të ndjerit në Tetovë”, shkruan këngëtarja.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *