Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Këngëtarja iu përgjigjet kërkesave të fansave, tregon pamjet e shtëpisë luksoze

Adelina Tahiri po i kalon këto ditë e vetëizoluar në shtëpi me bashkëshortin, djalin Jonin, vëllain dhe motrën. Këngëtarja ka vendosur që gjatë ditës së sotme t’i përgjigjet pyetjeve të fansave në Instagram dhe shumë prej tyre kanë kërkuar që ajo t’i tregojë shtëpinë.

Me këtë rast Adelina ka treguar disa kënde të shtëpisë që nuk i kishte shfaqur më parë, që nga dhoma e ndjenjes, dhoma e djalit, kuzhina, garderoba gjigante me veshje firmë, këpucë e shumëllojshmëri parfumesh deri tek tualeti.

Në shtëpinë e këngëtares mbizotëron ngjyra e bardhë dhe ari.

Adelina tregoi se shtëpinë e ka dizenjuar të gjithën vetë.

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *