Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Fansja e çméndur greke iu hodh në qafë, këngëtari shqiptar rrëfen si i kërkoi babai ta merrte nuse për shtëpi

Këngëtari i njohur Devis Xherahu ka rrëfyer historinë me një fanse “të çméndur” në një koncert në Las Vegas. Aq shumë e pëlqente artistin sa vajza kishte mbushur murin e dhomës me fotografitë e tij. Ndonëse jetonin në një vend të zhvilluar, babai i kërkoi që të shkonte ta merrte për nuse.

Teksa rrëfente historinë për “Why Not”, Xherahu tha: “Një herë kam qenë në Las Vegas. Në 2007 shkova në një turne Amerikë-Kanada. Qyteti i parë ishte Las Vegas, siç po këndoja pashë dy motra që ngjisnin shumë. Njëra vetëm qante, e thashë si ka mundësi. Një moment, siç po flisja me orkestrën ajo vjen e më përqafon, u vár e gjitha e po qante.

I thashë faleminderit, u ndjeva mirë. Zbres poshtë dhe më thotë i ati, e më thotë është fansja jote më e zjárrtë, më tregoi disa foto, i gjithë muri i shtëpisë me fotot e mia. Ishte greke e lindur në Amerikë. I ati më tha aman merre se kjo vetëm për ty flet”, tregoi këngëtari./A.M/Faxweb.al

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *