Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Këngëtari i famshëm lëshon akuza të rënda ndaj Rita Orës: Më bëri të varur nga seksi

Këngëtari i famshëm së fundmi i ka habitur të gjithë me deklaratën e tij.

Ai ka zbuluar një sekret të këngëtares me origjinë shqiptare, Rita Orës.

James Arthur ka thënë se Rita e bëri të varur nga seksi dhe po ashtu pranoi se ishte i varur nga lëndët narkotike dhe anti-depresioni.

“TheSun” shkruan se James Arthur thotë se kishte netë magjike me 26 vjeçaren Rita Ora, para se ajo ta braktiste atë.

Këngëtari rrëfen në autobiografinë e tij se pasi u braktis nga Rita Ora ka qenë edhe me qindra vajza të tjera. Ndër të tjera James pretendon se këngëtarja i ka shprehur dashurinë.

James Arthur u bë i famshëm pas fitores së çmimit të parë në ‘’X Factor’’.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *