Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashJetë dhe stilShowBizTe FunditTe Gjitha

Këmbët të hapura dhe veshje të tejdukshme, Samanta Karavella “godet” ndjekësit me fotot provokuese

Mungesë disa ditore kishte bërë Samanta Karavella në rrjetet sociale, por si për t’iua shpërblyer fansave durimin që kanë treguar, së fundi ajo ka ndarë me ata disa foto tejet provokuese dhe interesante.

Këngëtarja, ka postuar disa foto të reja në Instagram që duket se janë pjesë e ndonjë kampanje marketingu për të.

Te fotoja e parë, ajo ka zgjedhur të veshë kominoshe xhins, ku nuk është “kursyer” aspak me pjesën ë këmbëvë seksi, ndërkohë që ka mbuluar plotësisht pjesën e bustit.

Ndërsa te fotoja më e fundit, Karavella është fotografuar në rehatinë e një kostumi sportive, teksa shfaqet e kuruar në detaje.

Gjithsesi, Kënga e fundit e Samantës kishte ardhur para nëntë muajve dhe ishte një bashkëpunim i saj me Skerdin, por nuk dihet se kur ajo do ndonjë projekt të saj të ri për fansat e saj.Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.