Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Kejvina vjen më mahnitëse se kurrë, poza tërheqëse nga Barcelona

Kejvina Kthella është prej femrave më atraktive shqiptare, e cila me format e saj po merr vëmendjen e publikut dhe mediave rozë.

Modelja e bukur u bë e njohur sa ishte pjesë e emisionit ‘Xing me Ermalin’, dhe vazhdon edhe tani të jetë në qendër të vëmendjes.

Jeta luksoze që bën modelja, paraqitet më së miri në  llogarinë e saj në Instagram ku vazhdimisht poston foto për ndjekësit e saj, që janë të shumtë në numër.

Së fundmi Kejvina ka publikuar një fotografi nga qyteti i bukur i Barcelonës. Ajo që bie në sy janë format e ‘përthyera’ trupore, që modelja i ekspozon me krenari.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *