Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Kejvina më seksi se Luana? Aktori i mbyll gojën velinës me këto fjalë

Kejvina Kthella është velina  e emisionit “Xing me Ermalin”, e cila ka si rol të vërë në siklet të ftuarit me pyetjen e saj.

Mbrëmjen e kaluar ishte I ftuar aktori Gent Hazizi.

Genti ka punuar me Luana Vjollcën në programin “Shiko kush luan”, dhe pyetje që kishte zgjedhur bukuroshja të bëntë ishte: A jam më sexy se Luana?”

Aktori u vu në siklet por më pas dha mendimin e tij.

“Unë jam mik në shtëpinë tënde dhe për shkak se jam mik më duhet të them se të dyja janë shumë të mira dhe shumë sexy, por do zgjidhja Luanën!”-u shpreh Hazizi.

(F.M/Faxweb)

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *