Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Kejvina Kthella sërish te Krimet e Rënda, ja përse ka shkuar këtë herë

Disa ditë më parë u mësua se Kejvina Kthella, ishte shoqëruar në polici për t’u marrë në pyetje në lidhje me atentatin e ndodhur ndaj prokurorit Arjan Ndoj në Shkozet.

Velina dyshohet të ketë lidhje me nipin e deputetit të PS-së, Redian Rraja, i cili dyshohet si një nga autorët e atentatit ndaj kryeprokurorit të Durrësit.

Modelja u mbajt në polici për gati 10 orë aty ku tregoi edhe deklaratën e saj.

Por së fundmi modelja është parë sërish në dyert e Prokurorisë, këtë herë me zgjedhjen e saj.

Kejvina ka shkuar pasi ka dorëzuar kërkesë penale me objekt “kthim të sendeve të sekuestruara”.

Mediat raportojnë se ajo kërkon t’i kthehet celulari i saj, i cili u sekuestruar nga prokurorët e Krimeve.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *