FlashSportTe FunditTe Gjitha

Keidi Bare turpëroi Griezmann e Lemar, videoja e publikuar nga UEFA pushton rrjetin

Një video e publikuar në Instagram nga faqja “Euro 2020” po çan rrjetin pasi është shkëputur një fragment nga ndeshja e zhvilluar të shtunën e kaluar mes Francës dhe Shqiopërisë ku kombëtarja jonë pësoi një humbje të thellë.

Në video shihet aksioni i mesfushorit shqiptar, Keidi Bare, i cili arrin të mbajë në zotërim topin edhe pse sulmohet shumë pranë vijës anësore të fushës nga kundërshtarët Griezmann dhe Lemar.

Por paraqitja spektakolare e tij I ka lënë me ‘gisht në gojë’ futbollistët dhe tifozët pas arrin t’iu shpëtojë të dyve, madje Lemar shtanget kur Bare ia kalon topin mes këmbëve, duke siguruar mbajtjen e tij.

 

 

View this post on Instagram

 

🇦🇱 Keidi Bare 🔥🔥🔥 ⁣ ⁣ #EURO2020

A post shared by UEFA EURO 2020 (@euro2020) on

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Palët politike u ulën në tavolinë për Reformën Zgjedhore, mendoni se është arritur një marrëveshje mes liderëve kryesorë dhe për çështje të tjera?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *