Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashJetë dhe stilTe FunditTe Gjitha

Kaubojsi nuk njihet më, ish-deputeti Ndocaj humb dhjetëra kilogramë dhe na la pa fjalë (FOTO)

Ish-deputeti, i njohur me nofkën “Kaubojsi”, ka humbur aq shumë peshë saqë mezi njihet.

Ndocaj bëri ndryshimin drastik pas operacionit për të dobësuar.

Imazhet e ish-deputetit me pamjen tërësisht ndryshe janë publikuar nga bashkëshortja e tij, Valentina Ndocaj.

Eduart Ndocaj jeton prej shumë vitesh në Itali së bashku me familjen e tij.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *