Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Karikatura/ Ironia me fondet për tërmetin, Rama i ofron ndihmë Elvis Naçit t’i mbajnë bashkë çantat me lekë

Kryeministri Edi Rama i ka ofruar ndihmë imamit Elvis Naçi që t’i ndajnë bashkë ndihmat e mbledhura nga tërmeti. Por Naçi refuzon, duke i kërkuar Ramës që të merret me ndihmat që po mbledh vetë.

E gjitha kjo ndodh në karikaturën e Bujar Kapexhiut. Përmes kësaj karikature mjaft të goditur, Kapexhiu kërkon të tregojë situatën që mbizotëron pas tërmetit dhe sesi po menaxhohen ndihmat e mbledhura për të prekurit.

(M. I./ Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.