Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Kapshticë/ Kapen 200 kg kánabis në një kamion me destinacion Greqinë, pránga shoferit

Një sasi prej 200 kg ka.nabis janë gjetur në një kamion i cili kishte si destinacion Greqinë. Menjëherë policia kufitare i ka vënë pra.ngat drejtuesit 55 vjeccar nga Tirana, ndërsa kanë nisur hetimet.

Burimet thonë se dr.oga ishte fshehur në tavanin e automjetit, ndërsa kontrolli është kryer pas dyshimeve dhe informacionit se ky mjet po transportonte dr.ogë të llojit kan.abis drejt shtetit fqinj.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *