Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Kapiteni i ekipit të Superligës shqiptare rezulton pozitiv me Covid, ja si shfaqet gjendja e tij shëndetësore

Situata e pandemisë në vendin tonë vijon të jetë ende problematike, ku numri i rasteve të reja pozitive është në nivele tepër të larta.

Kapiteni i ekipit të Vllaznisë Erdenis Gurishta ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Gjithashtu ditën e sotme kanë mbërritur tamponët dhe për tre shokët e tij të ekipit të cilët kanë rezultuar negativ. Gurishta ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore, ndërkohë që është izoluar deri në momentin që testi i radhës ta njerrë negative.

Kujtojmë se gjatë 24 orëve të fundit në vend ka humbur jetën si pasojë e koronavirusit 1 person si dhe janë regjistruar 157 raste të reja.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *