Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Kapet laboratori i heroínës të shqiptarëve, ja çfarë gjeti pólicia brenda

Shkatérrohet grupi i trafikut të drógës në Itali. Guardia di Finanza ka gódituar një laborator për përpunimin e heróinës në territorin e Provincës së Veronës në një banesë në komunën Cerea ku janë arrestuar dy shqiptarë e një shtetas tunizian.

Mediat vendase kanë bërë të ditur se gjatë operacionit janë sekuestruar 2.5 kg heróinë e pastër, 3 kg substancë përzierëse për përgatitjen e dozave të drógës, 2 makineri presimi hidraulike, instrumentet për dozimin e heróinës, 6 mijë euro cash, 2 automjete, disa telefona celularë e disa gramë maríhuanë e hashásh. Mësohet se të tre të árrestuarit aktualisht ndodhen në búrgon Montorio të Veronës ndërkohë ende nuk është dhënë dénimi nga gjykata.

 

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *