AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Kapet duke futur drogë në burg, arrestohet punonjësi i policisë (EMRI)

Një officer i Policisë së Burgut të Rrogozhinës është vëndosur në pranga pasi ka tentuar të fuste rreth 60 gr lëndë narkotike e dyshuar si Kanabis Sativa brenda ambienteve të institucionit të vuajtjes së dënimit.

Emri i oficerit të ndaluar mësohet se është Pëllumb Sinani ndërkohë ende nuk dihet se ku ka marrë sasinë e drogës Sinani dhe se cili ishte dëstinacioni i saj, por dyshohet se ishte porositur nga ndonjë i burgosur.

Ndërkohë pritet që nga hetimet të zbulohen më tepër detaje për të kuptuar edhe përfshirjen e ndonjë personi tjetër në këtë vepër penale.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Palët politike u ulën në tavolinë për Reformën Zgjedhore, mendoni se është arritur një marrëveshje mes liderëve kryesorë dhe për çështje të tjera?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *