Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Kapen ‘mat’ duke fjetur në hyrjen e një pallati, shoferi i kamionit ‘tradhëton’ 3 shqiptarët që ishin nisur drejt Anglisë

Po prisnin kamioni që do ti merrte për ti dërguar në Angli, por ëndërra e tyre ka marrë fund teksa ishin duke fjetur në hyrjen e një pallati në Keizer Ëilhelmstraat në Ijmuiden të Holandës.

Bëhet fjalë për tre të rinjë shqiptarë të cilët janë ‘tradhëtuar’ nga vetë shoferi I kamionit I cili ka denoncuar në polici, se kishin ndjerë praninë e personave të dyshimtë.

Pas këtij denoncimi autoritetet holandeze kanë mbërritur në port dhe pas një kontrolli të imtësishëm kanë zbuluar se si ishin fshehur shqiptarët emrat e të cilëve nuk janë bërë të ditur.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *