Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Kapen 600 kg në Orikum, destinacioni mendohet të ketë qenë Italia

Rreth 600 kilogramë kanabis janë sekuestruar ditën e sotme në Orikum.

Burime të pakonfirmuara për Fax News shprehen se në kuadër të realizimit të operacioni janë sekuestruar një gomone dhe një furgon, që shërbenin për transportimin e drogës.

Mendohet që destinacioni të ketë qenë shteti fqinj, Italia.

Policia ka konfirmuar se ka kapur drogë në këtë zonë por end enuk ka dhënë detaje.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *