Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Kanos me sëpatë gruan dhe djalin, arrestohet 65 vjeçari

Një 65 vjeçar ka rënë pranga pasi ka ushtruar dhune fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes dhe djalit të tij.

65 vjeçari me iniciale Q.L., pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike, ka kanosur me sëpatë bashkeshorten dhe djali e tij.

Njoftimi zyrtar:

Ushtron dhune fizike dhe psikologjike, kanos bashkëshorten dhe djalin e tij, vihet në pranga 65 vjeçari.

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, arrestuan në flagrancë shtetasin:

Q.L., 65 vjeç, banues në Elbasan, pasi në banesë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike si dhe ka kanosur me sopat bashkeshorten dhe djali e tij .

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan për veprime të mëtejshme.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *