Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

“Kanë për ti dhënë dy krisma në Ohër”, Rama live masakrohet nga ndjekësit: Tradhtove shqiptarët!

Kryeministri Edi Rama gjatë bashkëbisedimit me gazetarët, u shpreh se është e pamundur heqja e kufirit me Kosovën pa praninë e Serbisë.

Rama tha kjo gjë arrihet vetëm nëpërmjet realizimit të ‘’Mini-Shengenit Ballkanik’’, që lejon hapjen e kufijve për qarkullimin e lirë të mallrave dhe njerëzve mes vendeve të Ballkanit Perëndimor.

‘’Po e bëj këtë për Shqipërinë dhe Kosovën në radhë të parë, jo për Bosnjen, Malin e Zi dhe vendet e tjera se drejtohen nga të tjerë njerëz. Nuk kam lidhje dhe kapacitet të punoj për interesat e tyre, punoj për interesat e shqipërisë dhe Shqiptarëve.”

Por ndërkohë që kryministri fliste, qytetarët e kanë “masakruar” komente fyese në Facebook-un e tij. Shumë nga ndjekësit janë kundër realizimit të ‘’Mini-Shengenit Ballkanik’’ dhe e konsiderojnë Ramën si tradhëtar.

(K.H/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *