Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Kamioni përplaset me automjetin në Lezhë, nxirret trupi i viktimës pas një ore

Është shënuar një vitkimë nga aksidenti i fortë që përfshiu një kamion dhe një makinë tip Benz në aksin Lezhë-Shkodër.

Policia njofton se drejtuesi i mjetit tip Benz ka mbetur i vdekur në vend si pasojë e aksidentit të rëndë, ndërkohë nuk dihet akoma identiteti i tij.

Shoferi i kamionit, shtetasi me inicialet T.M., është shoqeruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Lezhë.

Njoftimi: 

Lezhë/Informacion paraprak

Rreth orës 20:00, në aksin rrugor Lezhë-Shkodër ,në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Dajçit “, mjeti tip “Benz” është përplasur me mjetin kamion, ku për pasojë ka ndërruar jetë në vend drejtuesi i mjetit tip “Benz” ende i paidentifikuar .

Drejtuesi i kamionit shtetasi T.M.,është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Lezhë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor në vendngjarje punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.