Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

‘Kam tre ditë që qaj’, aktorja rrëfen momentin e vështirë që po kalon me të bijën

Ajo është një nga aktoret më të dashura për publikun dhe ndër më të komentuarat në media si për anën profesionale, ashtu edhe për atë private. E kemi fjalën për Rudina Dembacajn.

Së fundmi Rudina ka tërhequr vëmendjen me një foto shumë të ëmbël të vajzës së saj Viktoria e cila prej 3 ditësh ka hequr gjirin, por kjo ka ndikuar emocionalisht tek aktorja.

“Kemi 3 ditë që kemi hequr gjirin, unë qaj çdo gjysmë ore”, shkruan Rudina.

Ajo ka gjetur përkrahjen e shumë nënave të tjerave, që i komentonin se ato ndiheshin po njësoj në ditët e para.

Kujtojmë që aktorja u bë nënë e Viktorias në dhjetor të 2016-ës. Ajo poston shpesh foto me të voglën duke ja ëmbëlsuar ditën fansave.

(E.K/FAXWEB)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.