Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Kam parë në ëndërr Ramën, ja çfarë më tha”, Meri Shehu tregon fituesin e zgjedhjeve të 25 Prillit

Kemi hyrë në muajin më të nxehtë, akoma jo për shkak të temperaturave, por nisur nga atmosfera e fushatës elektorale.

E ftuar në “Wake Up”, astrologia e njohur Meri Shehu bëri parashikimin e saj për zgjedhjet e 25 prillit.

Meri tha se nga të dhënat e saj, kryeministri Edi Rama e ka shumë të vështirë, duke shtuar se edhe mund të humbë.

“Rama del me vështirësi. Në bazë të energjisë time them se kryeministri e ka shumë të vështirë. E ka shumë të vështirë, por mund të dalë edhe humbës. Unë kam parë dhe një ëndërr me Ramën. Jo më tha: ‘nuk e fitoj’.

Mjafton të shoh ëndërr për njërin dhe del tjetri fitues. ‘Parketin’ nuk e shtron dot Rama. Nuk është përcaktuar ende fati i zgjedhjeve”, tha astrologia.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.