Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Kaloi kufirin me 130 kg kanabis, arrestohet shqiptari në Greqi

Një 27-vjeçar shqiptar është arrestuar dhe është dërguar në zyrën e prokurorisë penale në Kastoria, pasi  akuzohet për transportim dhe posedim të drogës për qëllime trafikimi.

Atij ju gjetën të paketruara 29 qese të kanabisit të papërpunuar me një peshë totale prej 129 kg dhe 970 gramsh.

Nga ana tjetër vazhdon ekzaminimi i telefonit të tij celular për të identifikuar pranuesit e kanabisit.

(E.V/Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.