Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Nga 600 deri në 1200 euro, si variojnë gjobat në doganë për ata që shkelin afatet

Në pikën kufitare të Kakavijës vijon ikja e emigrantëve për punësim sezonal vetëm gjatë orevë të para të mëngjesit të sotëm kanë ikur dy autobus me rreth 80 persona.

Raportohet nga burime se qytetarët ishin nga rrethe të ndryshme të vendit ndërkohë që vijon dhe ardhja e emigrantëve të cilët kanë qenë në shtetin fqinj Greqi.

Të gjithë ata të cilët ju ka kaluar afati gjobiten me vlera të ndryshme, ata të cilët kanë kaluar nga 1 ditë deri në 30 ditë gjoba është 600 euro mbi 31 ditë gjoba shkon në 1200 euro.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.