BotaFlashTe FunditTe Gjitha

Kafshoi keq një vajzë, aktorja 23-vjeçare i shpëton burgut (FOTOT)

Një modele, aktore dhe balerinë që kafshoi një vajzë , ndërsa ktheheshin në shtëpi nga një ditë në gara, i shpëtoi dënimit me burg.

Eliza Peereboom, 23 vjeç, kishte marrë pjesë në një konkurs në Newbury në 18 gusht 2018, me miqtë e saj dhe po kthehej në shtëpi kur shpërtheu një sherr në tren.

Gjatë përleshjes, Peereboom kafshoi këmbën e Gabriella Marabet, kafshim aq i rëndë sa ajo iu nënshtrua menjëherë injeksionit të tetanosit.

Gjykata në Mbretërinë e Bashkuar dënimin me 10 muaj burg e ka konvertuar në 18 muaj shërbim prove dhe me një gjobë prej 1 mijë paund.

Publikohet videoja ku kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla konsumon kokainë në një ambient publik:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *