Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Ka raste kur dua ta vras”, Arbana Osmani rrëfen si është marrëdhënia e saj me Eduart Grishajn

Moderatorja Arbana Osmani ka ndarë me fansat e saj detaje nga jeta dhe marrëdhënia që ka me Eduart Grishajn.

Si një nga lidhjet më të komentuara, një ndjekës e pyet Arbanën në “Instagram” sesi është të punosh me Eduartin. Arbana i përgjigjet se ka momente kur të dy duan të vrasin njëri-tjetrin, por shton se pa të nuk do të ishte i mundur emisioni “Dua të të bëj të lumtur”.

“Mirë është. Ka raste që dua ta vras, ka raste që do të më vrasë, por në fund është i vetmi njeri pa të cilin nuk do të mund ta bëja këtë emision”, përgjigjet Arbana Osmani.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *