Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

“Ka ardhur koha të largohen ato familje”, Edi Rama flet për shembjen e godinave në QS

Kryeministri Edi Rama e ka cilësuar si veprim me mend, vendimin për shembjen e 3 godinave në Qytet Studenti.

Gjatë një takimi më kryebashkiakun Erion Veliaj, Rama u shpreh se ka ardhur koha që ato familje të largohen nga godinat.

 “E konsideroj me shumë me vend, vendimin për prishjen e atyre tre konvikteve në Qytetin Studenti, ku pas një zaptimi 30 vjeçar ka ardhur koha të largohen edhe ato familje, me gjithë mburojat e tyre politike. Ndërsa siç e kam thënë për kampusin e ri universitar nuk kam ndryshuar as vend as projekt, do të ndërtohet. Të mos krijojnë asnjë iluzion duke parë mburojat e tyre politike”, tha Rama.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *