Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Juventusi gati për goditjen e madhe në merkato, ja kë do të do të marrin bardhezinjtë

Juventusi duket se do të bëjë  goditjen e radhës të merkatos së verës. Siç raporton “Sky Sport”, bardhezinjtë kanë gjetur akordin me agjentin e Sergej Milinkoviç-Saviç.

Prej kohësh, mesfushori serb i Lacios është në dëshirat e Juventusit, dhe duket se vetëm nga sezoni tjetër ai do të jetë në stofin e bardhezinjve.

Siç bëhet me dije nga Italia, akordi është arritur me vetë lojtarin, ndërsa tani Paratiçi është gati të negociojë me presidentin Lotito, i cili një vit më parë nuk pranonte oferta më pak se 100 milionë euro.

 

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *